YouTube'dan Video Nasıl İndirilir

YouTube’dan Video Nasıl İndirilir?

YouTube’da beğendiğiniz bir videoyu çevrimdışı da izlemek istiyorsanız videoyu indirmek en iyi çözüm olarak gözüküyor. Sıralamış olduğumuz YouTube teknikleri ve programları ile sizde kolayca beğendiğiniz YouTube videolarını indirebilirsiniz. Peki, YouTube’da video nasıl indirilir? bunun tekniklerini aşağıda anlattık.

1. 4K Video Downloader

YouTube üzerinden hızlı ve sorunsuzca video indirmek istiyorsanız, en iyi seçenek 4K Video Downloader. Video URL’sini kopyalayın, Paste URL’ye tıklayın, formatı, kaliteyi ve konumu seçin. Hepsi bu kadar. 3D ve 360 derece videoları da indirebilirsiniz.

2. WinX YouTube Downloader

WinX YouTube Downloader, YouTube, Facebook, Vimeo ve Dailymotion gibi birçok popüler siteden video indirebiliyor. Kullanımı 4K Video Downloader kadar kolay. URL’yi yapıştırıp çıktı formatını ve kalitesini seçmeniz yeterli. WinX YouTube Downloader, mevcut olduğunda 4K video indirebiliyor ancak 3D ve 360 derece videoları indiremiyor.

3. aTube Catcher

aTube sadece YouTube değil, birçok video sitesinden video indirebiliyor. İndirilen videolar, onları izlemeyi planladığınız cihaz için otomatik olarak dönüştürülebiliyor.

4. Any Video Converter Free

Any Video Converter Free, piyasadaki en iyi YouTube video indirme programlarından bir tanesi. Tek eksiği, ücretsiz sürümün bir defada bir video indirmeye izin vermesi. İndirdiğiniz videoları kırpabilir, basit efektler ve metinler ekleyebilirsiniz.

5. Free YouTube Download

Çok basit bir video indirme programı olan Free YouTube Download, YouTube’tan video indirmeye odaklanıyor ve işini iyi bir biçimde yapıyor. YouTube’tan yapıştırdığınız URL’yi birkaç tıklamayla PC’nize indirebilirsiniz. Auto Download işlevini etkinleştirirseniz, tıklamanıza da gerek kalmıyor. Birden fazla YouTube videosunu aynı anda indirebilir, bunları farklı formatlara anında dönüştürebilirsiniz.