youtube tv kullanıma sunuldu

YouTube TV Bazı Bölgelerde Hizmete Başladı!

Google’ın yeni televizyon hizmeti YouTube TV sonunda faaliyet göstermeye başladı. Şimdilik Amerika Birleşik Devletleri’nin New York, Los Angeles, San Francisco, Chicago ve Philadelphia şehirlerinde bu servisten faydalanılabiliyor.

Geçtiğimiz Şubat ayında tanıtılan YouTube TV, aylık 35 Dolar’lık üyelik ücretiyle birlikte içerisinde ABC, CBS, FOX, NBC, Fox Sports Networks, ESPN ve daha bir çok kanalın yayının barındıran bir televizyon hizmeti.

Çok kısa bir süre sonra oluşumun içerisinde FX, USA, Disney Channel, Bravo, MSNBC ve Fox News’in de izlenebilir hale geleceği söylentilerinin var olduğunu da belirtelim. Eğer ekstra bir ücret ödemeyi kabul ederseniz, Showtime ve Fox Soccer Plus kanallarını da izleyebiliyorsunuz.

Bunların dışında aylık 35 Dolar ödediğinizde, bulut DVR sistemi de devreye giriyor ve sınırsız kapasiteniz olduğunu yani istediğiniz her şeyi kaydedip sonradan izleyebileceğinizi de söylememiz gerek.

Tabii ki YouTube Red’in orijinal yapımlarını da ilk olarak YouTube TV üyelerinin izleyebileceğini de tahmin etmek güç değil. Hizmetin ülkemizde herhangi bir zamanda faaliyet göstereceğini düşünmediğimizi ama olası gelişmeleri sizlere aktarıyor olacağımızı da belirtelim.