YouTube Sayfası

YouTube Mobil’e Gizli Mod Özelliği Geliyor!

Gizli mod özelliğinde tarayıcılarınızda herhangi bir önbellek kaydı bırakmadan istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Popüler video paylaşım sitesi Youtube gizli mod özelliği için mobil uygulamasında düğmeye bastı.

Bu özellikle ilk olarak Android kullanıcılarını gelecek. Android işletim sistemli telefon ve tabletlere indirilen Youtube uygulamasında kullanıcılar hiçbir iz bırakmadan video izleyebilecek.

Bu mod açıkken kullanıcının abone olduğu video paylaşım kanalları da kullanıcı geçmişinde kaydolmayacak. Şu an için kullanıcıların uygulamalarında bulunmayan bu ayarlar çok yakın zamanda görünür hale gelecek. Server tabanlı test işlemlerini sürdüren Youtube, bu özelliğini Youtube Music uygulamasında da devreye alacak.

Paylaşılan görsellere göre “gizlilik modu” aktif olan kullanıcılarda, kullanıcı avatarı görünmüyor. Aynı zamanda ekranın sağ üst köşesinde bu modda olduğunu kullanıcıya belirten bir ikon da yer alıyor. Ayarlar menüsü altında “geçmiş ve gizlilik” sekmesinde yer alacak olan Gizlilik Modu menüsünü çok yakında Youtube uygulamanızda görebilirsiniz!