Wunderlist Nedir Nasıl Kullanılır

Wunderlist Nedir? Nasıl Kullanılır?

Projelerinizi düzene sokmak ve kontrol atlına almak, günlük hayatınızdaki işleri takip etmek için size önerebileceğimiz bir uygulama var. O uygulamanın adı Wunderlist.  Wunderlist’i bir hatırlatıcı, iş sürecini dengeye sokan bir kontrol listesi veya not defteri olarak kullanabilirsiniz. Uygulamanın en özel yani ise çevrimiçi olarak kullanarak açtığınız iş sürecine başka kişileri atayarak ortak çalışmalar yapıyor olmanız. Örneğin, büyük bir proje üstünde çalışıyorsunuz ve bu projeyi Wunderlist üzerinden oluşturdunuz ve 5 arkadaşınızı dahil ettiniz. Bu sayede kim hangi işle uğraşıyor hangisini tamamlamış iş hakkında bıraktığı bir not varsa nedir vb. vb. bütün süreci kontrol altına alıyorsunuz.  Özellikle kullanıcı deneyimini de önemsemiş uygulamanın kullanımı gayet basit, sade ve anlaşılır.

Wunderlist’e tüm cihazlar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Wunderlist için İOS, Android veya Web’e ulaşabileceğiniz cihaza sahip olmanız yeterlidir. Hesap oluşturma aşamasında dilerseniz Facebook veya Google hesaplarınızı kullanabilirsiniz dilerseniz mail adresiniz ile bir hesap oluşturabilirsiniz. Aşağıda, Wunderlist nasıl kullanılır? detaylı bir şekilde anlattık.

Wunderlist Nasıl Kullanılır?

1- İlk olarak https://www.wunderlist.com/ adresine giderek bir hesap oluşturuyoruz.

Wunderlist kullanımı kayıt olmak

2- Karşınıza kayıttan sade anlaşılır bir panel çıkar ilk olarak Liste oluşturmayla başlayım. Bunu bir proje gibi düşünün işlerin hepsi listeler içinde yürür. Örneğin, X site projesi listedir. Tasarım yapılıyor, yazılım yapılıyor ise liste içine atılan bir iştir.

Wunderlist Liste Oluşturma

3- Liste özelliklerine listeye sağ tıklayarak bakabilirsiniz. Burada en önemlisi listeye kişi ekliyor olmanız. Bu sayede herkes kendi projesini takip edebiliyor.

Wunderlist Liste Özellikleri

4- Wunderlist’in liste içine iş ekleyerek ayrıntılı olarak takibini yapabilmeniz mümkündür.

Wunderlist Liste içine yeni iş ekleme

5- Liste içine atanan işlere ekstra bilgiler eklemek mümkündür.

Wunderlist İş Ayrıntıları