Türkiye’nin İlk Espor Temalı Dizisi: “Tam Kafadan” Başlıyor

Türkiye’nin ilk espor temalı dizisi “Tam Kafadan” YouTube’da yayına başlıyor. Ön gösterimi 4 Eylül’de Türkiye’nin ilk ve tek yerli MMOFPS oyunu Zula’nın topluluğuna yapılacak dizi, 6 Eylül Perşembe günü YouTube “Tam Kafadan” kanalında tüm izleyicilerle buluşacak.

Altı bölümlük “Tam Kafadan” dizisi, Türkiye’nin ilk espor temalı gençlik dizisi olarak Youtube üzerinden izleyicilere sunulacak. İlk iki bölümün birlikte yayınlanacağı dizi, daha sonra her hafta Perşembe günü YouTube/TamKafadan adresinde yayınlanacak. Yaklaşık 15 dakikalık bölümlerden oluşan dizi, espor’un bir araya getirdiği profesyonel esporcuların hayatlarını ve hikayelerini eğlenceli bir dille anlatıyor.

“Tam Kafadan” dizisi, tüm dünyada artarak ilgi gören espor’un kendi yıldız oyuncularını ve takımlarını ortaya çıkarma hikayesini mahalle kültürü, arkadaşlık, birlik olmanın gücü ve karşılıksız sevgi kavramlarıyla iç içe ele alıyor.

Bros Film & Lokum Games ortak yapımı “Tam Kafadan” dizisinin kadrosunda Ali Biçim, Efekan Can, Selin Işık, Mesut Can Tomay, Burak Güneş, Nedim Suri, Savaş Alp Başar gibi genç kuşak oyuncular yer alıyor. Dizin yönetmen koltuğunda ise Oğuz Öztürk ve Celal Öztürk oturuyor.

“Tam Kafadan” dizisi, amatör bir espor mahalle takımının profesyonel takımlar arasındaki mücadelesini konu alırken; arkadaşlığın ve sevginin gücünü ve birbirlerine yıllardır açılamayan Demir ile Gizem’in aşklarının ortaya çıkmasını anlatıyor.

Mahallenin internet kafesinin sahibi Şenol, mafyaya olan borcunu ödemek için kendine çıkış yolu aramaktadır. Şenol, ödüllü bir espor turnuvasından haberdar olur ve internet kafesinin müdavimi olan çocukları ikna ederek bir espor takımı kurar. Büyük para ödülünü kazanma hayalleri olan çocukların Şenol’un mafyaya olan borcundan haberleri yoktur.