Netflix, Punisher Dizisinden İlk Fragmanı Yayınladı

Marvel evreninin efsanevi kahramanı The Punisher bu yıl izleyiciler ile buluşacak. Frank Castle’ın hikayesini anlatacak olan dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

Netflix Marvel kahramanlarına çektiği dizilere devam ediyor. Ve izleyicileriyle bu mükemmel kahramanları kavuşturmaya devam ediyor. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist dizilerinden sonra The Punisher’la karşımıza çıkan Netflix, Frank Castle’ın hayat hikayesiyle karşımıza çıkıyor.

Ailesi öldürüldükten sonra adalet için New York’u suçlulardan kendi yöntemleriyle temizleye çalışan Frank Castle, daha önce iki kere sinemaya uyarlanarak karşımıza çıktı. Çizgi romanlara göre eski bir polis olan Castle, dizide ise eski bir özel kuvvetler askeri olarak canlandırılmış.

Senaryosu Steve Lightfoot tarafından yazılan The Punisher, Jon Bernthal tarafından canlandırılacak. Oyuncu kadrosu her zaman ki gibi yine çok iyi! Ebon Moss-Bachrach, Amber Rose Revah, Paul Schulze ve Michael Nathanson dizide yer alacak. Henüz yayın tarihi ise kesinleşmedi. Hep beraber bekleyeceğiz. 🙂

Fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz;

Leave a comment