Reklam5 Muse Creative Ödül

Muse Creative Awards’tan Reklam5’e 9 Farklı Kategoride 9 Büyük Ödül!

Campaign Agency of the Year ödülüyle 2018 yılına hızlı bir giriş yaparak dikkatleri üzerine çeken Reklam5, Muse Creative Awards’taki başarısıyla adından söz ettirmeye devam ediyor!

Reklam5, 37 ülkeden 1350 katılımcının birbirinden özel işlerle boy gösterdiği dünyanın en prestijli ödüllerinden Muse Creative Awards’tan 9 yeni Gold ve Rose Gold ile dönerek koleksiyonuna yepyeni ödüller eklemeyi başardı.
Geçen yıl aynı yarışmada kazandığı 6 ödüle bu yıl 9 farklı kategoride 9 ödül daha ekleyen Reklam5, Banat – Comsumer Product / Services, Altın Yatak – E-Commerce ve İstanbul Cerrahi – Health kategorilerinde Gold; Çetaş Otomotiv – Automotive, Heryerdepilates – Fitness, Innova – Information Technologies, Makel – Manifacturing, AE Arma Elektropanç Property / Developer ve Trabzonspor – Sports kategorilerindeyse Rose Gold Winner olarak büyük bir başarının altına imza attı.

Salesforce Marketing Cloud ve SocialBakers’ın Türkiye’deki iş ortaklarından biri olan Reklam5; müşterilerine SEO, sosyal medya yönetimi, web tasarım ve geliştirme, uygulama geliştirme, dijital reklam kampanyaları gibi dijital pazarlamanın farklı alanlarında hizmet veriyor.