“İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı” Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Ajansı Olarak Idecon Idea & Congress’i Seçti

Idecon Idea & Congress, “İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı”nı müşteri portföyüne ekledi. 1 Mart itibariyle, Idecon Idea & Congress; İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmalarını yürütecek.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Hakkında

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Türkiye’nin en kalabalık nüfusa sahip şehri İstanbul’da bulunan 2 havalimanından birisidir. Modern görünümü, zarif mimarisi ve kolay ulaşım imkanları ile Türkiye’nin hava trafiğinde önemli bir yere sahiptir. 2001 yılında hizmete sunulan havalimanı ismini Türkiye’nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen’den alıyor. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı stratejik konumu, fonksiyonel mimarisi, ulaşım olanakları ve kullanım alanlarıyla Türkiye’nin geleceğine bir köprü kuruyor. Teknolojinin son olanaklarına sahip modern donanımının yanı sıra ismiyle örtüşen zarif mimarisi de İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nı benzerlerinden farklı kılıyor. Metal ve grinin farklı tonları yoğun gün ışığı ve gök mavisiyle farklı bir anlam buluyor.