İnteraktif sözlük sıralaması

İnteraktif Sözlükler Sıralaması

İnteraktif sözlük (katılımcı sözlük), kullanıcıları tarafından anlık olarak dünyada ve ülkemizde olup biten olayları bildiren, çeşitli deyimler, kavramlar hakkında subjektif yorumların yapıldığı, bilgi ve fikir alışverişi yapılan, sosyal hayatta her zaman bulunamayan ifade özgürlüğü hakkının sonuna kadar kullanıldığı, eleştiri ve kritik üzerine kurulmuş, sosyal paylaşım platformudur.

Kısaca, Sözlükler birçok kullanıcının trafik yarattığı, her kelime veya cümlenin anlamlanmasına yardım eden kullanıcı topluluklarıdır. Kullanıcılar sözlüklere ne kadar bağlı kalır, ne kadar fayda sağlarsa sözlüğün yükselmesi de o oranda bir hayli fazla olur. İnteraktif sözlüklerde bilgiler daha organizedir, arayüzleri hepsi için geçerli olmasa da temizdir, bir konsepti vardır ve eğlenceyi bilgiyle buluşturmayı başarmış bir yapıdadırlar.

interaktif sözlükler’de her türlü bilgiyi, düşünceyi, akımı, haberleri, deyimleri, anlamları, kavramları bulabilirsiniz, bilginin ve öğrenmenin sınırı yoktur, interaktif sözlükler de bu kuraldan yola çıkarak, büyümelerine ve gelişmelerine devam etmektedirler. sınırsız bilgi paylaşım platformlarıdır.

Türkiye İnteraktif Sözlük Sıralaması ay bazlı olarak aşağıda verilmiştir.