Instagram Stories’e Çoklu Video Ve Fotoğraf Paylaşma Özelliği Geldi!

Instagram, paylaşımı kolaylaştırmak ve hızlandırmak için Stories’e çoklu video ve fotoğraf ekleyebilme özelliği getirdi.

Instagram, yaptığı bir dizi güncellemeyle kullanıcıların paylaşım yapmasını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için Stories’e çoklu video ve fotoğraf ekleme özelliği getirdi.

Hepimizin kullandığı Instagram hikaye özelliği için devrim niteliğinde bir güncelleme geldi. Hikayelerin hesap etkileşimi ile olan ilgisi malumunuz çok fazla. Instagram story yeni özellikleri ile toplu yüklemeler yapılabilecek.

Medya dosyalarınızı toplu olarak Instagram hesabınıza yüklemek istiyorsanız, son gelen güncelleme ile bunu yapabilirsiniz. Son gelen güncelleme toplu bir şekilde fotoğraf ve video içerikli hikaye paylaşmaya olanak sağlıyor.

Instagram hikaye güncellemesini kullanmak için Android kullanıcıları şanslılar. Şu an için iOS kullanıcılarına sunulmayan güncelleme, tahminler doğrultusunda birkaç haftaya kalmaz İOS cihazlarınada verilecek.

Instagram birden fazla hikaye yüklemeniz için oldukça kolay bir yöntem sunmuş. Fotoğraf veya videolu hikayelerinizi paylaşmak üzere geldiğiniz ekranın sağ üst köşesinde ki yeni işarete tıklayarak, galerinizden seçeceğiniz 10 medya dosyasını paylaşabilirsiniz. Medya dosyaları yükleme sırasına göre yüklenecektir.

Paylaşım aşamasına gelindiğinde her medya dosyasını ayrı ayrı düzenlemek için fırsatınız oluyor.