Google Youtube Uptime Duyurdu

Google YouTube Uptime Etkileşimli Video İzleme Ortamı Sunacak

YouTube videolarını arkadaşlarıyla birlikte izlemelerine yardımcı olan yeni bir uygulama yaptı. İlginçtir ki uygulama yalnızca iPhone’lar için mevcut ancak Android sürümünün yakında gelmesi bekleniyor. Web sürümünün geliştirilip geliştirilmeyeceği ise henüz belli değil.
Uptime isimli sosyal uygulama, kullanıcıların Google hesabıyla oturum açmalarını ve arkadaşlarıyla bağlantı kurmalarını gerektiriyor. Ardından, YouTube videolarını gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve birçok güzel özellikten faydalanabilirler.
Uptime ile izleme sırasında videonun kenarlarında izleyen tüm arkadaşlarınızın avatarlarlarının görünmesi ve hemen altlarında ise o an mesaj yazdıklarına dair bir simge görünüyor. Videoyu izleyen kullanıcılar alt kısımdaki metin kutucuğuna yorumlarını yazabiliyorlar.
Ayrıca, Uptime uygulaması kullanıcılara duygularını ifade edebilmeleri için birden fazla emoji arasından seçim yapma imkanı veriyor. Arkadaşlarınız ve onların takip ettiği insanlardan günlük YouTube video önerileri de alıyorsunuz. Ayrıca video bulmanızı sağlayan bir arama çubuğu da var.
Uptime, YouTube videolarını paylaşma ve eğlenme konusunda heyecan verici bir alternatif olabilecek potansiyele sahip.

Leave a comment