facebook reklamları güzelleştirmek

Facebook Jobs Özelliğini Kullanıma Sunuyor

Facebook, işverenlerin kendi sayfaları arayıcılığıyla iş ilanları vermelerine olanak sağlayacak. İş arayanların uygulama içerisinden verilen iş ilanlarına başvuru yapabildiği yeni özellikle Facebook, başvuruları mesajlaşma platformu Messenger üzerinden işverenlere iletecek. Bu uygulama sayesinde uzun zamandır iş ilanları konusunda çokça yol kat eden Linkedin için tehdit oluşturacak olan Facebook, işveren ve iş arayanları Messenger arayıcılığıyla buluşturmak istiyor.

Facebook sayfasına sahip bir firmaysanız iş ilanları vermenin ücretsiz olduğunu ve herhangi bir limitle sınırlandırılmadığını da belirtelim. Ayrıca, iş ilanlarının haber akışında da karşınıza çıkabileceğini ekleyelim. Facebook’un reklam ve iş platformlarının başkan yardımcısı konumunda olan Andrew Bosworth, hali hazırda iş ilanlarının Facebook içerisinde yer almaya başladığını da belirtti.

Facebook için hedeflenen ise hem küçük, hem de büyük firmaların aklınıza gelebilecek herhangi bir iş için yeni uygulama sayesinde iş ilanları verebilmesi. Çarşamba günü itibariyle kullanıcılara sunulan özellik şimdilik sadece Amerika ve Kanada için kullanımda.